Kontakt

Konsumentbutiken & Yrkesbutiken

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på Colorama Norrköping. Du är välkommen att ringa och mejla till oss. 

Våra medarbetare

Colorama Norrköping Susanne

Susanne Abrandt
Säljchef konsumentbutiken & Projektledare

0733-99 15 10
susanne.abrandt@colorama.se

Colorama Norrköping Jessica

Jessica Sandqvist
Säljchef yrkesbutiken & Projektledare

0733-99 15 00
jessica.sandqvist@colorama.se

Colorama Norrköping Anna

Anna Larson
Säljare
011-36 44 70
anna.larson@colorama.se

Colorama Norrköping Benjamin

Benjamin Eriksson
Säljare
011-36 44 70
benjamin.erisson@colorama.se

Colorama Norrköping Charlotte

Charlotte Amundson
Säljare - Inredningsexpert
011-36 44 69
charlotte.amundson@colorama.se

Colorama Norrköping Ebba

Ebba Liljedahl
Säljare 
011-36 44 70
ebba.liljedahl@colorama.se

Colorama Norrköping Ebba

Emma Myntti
Säljare 
011-36 44 70
emma.myntti@colorama.se

Colorama Norrköping Eric

Eric Cademan
Säljare - Fasadexpert
011-36 44 70
eric.cademan@colorama.se

Colorama Norrköping Filip

Filip Österman
Säljsupport
011-36 44 78
filip.osterman@colorama.se

Colorama Norrköping Frida

Frida Ringdahl 
Föräldraledig
011-36 44 70
frida.ringdahl@colorama.se

Colorama Norrköping Ida

Ida Lönnqvist
Föräldraledig
011-36 44 70
ida.lonnqvist@colorama.se

Colorama Norrköping Isabelle

Isabelle Pettersson
Säljare
011-36 44 70
isabelle.pettersson@colorama.se

Colorama Norrköping Jesper

Jesper Hedlund
Teknisk säljare - Städ & Rengöring
0734-29 99 04
jesper.hedlund@colorama.se

Colorama Norrköping Johan

Johan Hertzman
Teknisk säljare - Måleri
0734-29 99 00
johan.hertzman@colorama.se

Colorama Norrköping Lina

Lina Ackeryd
Säljare - Inredningsexpert
011-36 44 63
lina.ackeryd@colorama.se

Colorama Norrköping Linda

Linda Jansson
Säljare 
011-36 44 70 
linda.jansson@colorama.se

Colorama Norrköping Line

Line Storödegård
Säljare 
011-36 44 70
line.storodegard@colorama.se

Colorama Norrköping Lotta

Lotta Klinteskog Ericson
Säljare - Badrums- / Hantverksexpert
011-36 44 71
lotta.ericson@colorama.se

Colorama Norrköping Marie

Marie Blomqvist
Säljare 
011-36 44 70
marie.blomqvist@colorama.se

Colorama Norrköping Martin

Martin Hahne
Säljare 
011-36 44 70 
martin.hahne@colorama.se

Colorama Norrköping Michael

Michael Lager
Säljare - Lager & Logistik
011-36 44 70
michael.lager@colorama.se

Colorama Norrköping Rhonda

Rhonda Sigland
Säljare - Badrumsexpert
011-36 44 61
rhonda.sigland@colorama.se

Colorama Norrköping Robert

Robert Lundqvist
Säljare - Hantverksexpert
011-36 44 96
robert.lundqvist@colorama.se

Colorama Norrköping Sofia

Sofia Wänéus
Ekonomi
011-36 44 70
sofia.waneus@colorama.se

Colorama Norrköping Danijela

Danijela Johansson
Affärsutvecklare & Marknadschef
011-36 44 79
danijela.johansson@colorama.se

Colorama Norrköping Gunilla

Gunilla Larson
HR Chef
011-36 44 76
gunilla.larson@colorama.se

Colorama Norrköping Peter

Peter Larson
Ägare
0733-99 01 00
peter.larson@colorama.se