Kontakt

Konsumentbutiken & Yrkesbutiken

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på Colorama Norrköping. Du är välkommen att ringa och mejla till oss. 

Våra medarbetare

Gunnar Martinsson
Säljchef
011-36 44 74, 0734-29 99 07
gunnar.martinsson@colorama.se

Anna Larson
Säljare
011-36 44 70
anna.larson@colorama.se

Benjamin Eriksson
Säljare
011-36 44 70
benjamin.erisson@colorama.se

Charlotte Amundson
Säljare - Inredningsexpert
011-36 44 69
charlotte.amundson@colorama.se

Christian Eriksson
Säljare
011-36 44 70
christian.eriksson@colorama.se

Ebba Liljedahl
Säljare 
011-36 44 70
ebba.liljedahl@colorama.se

Eleonor Bonnevier
Säljare - Inredningsexpert
011-36 44 62
eleonor.bonnevier@colorama.se

Emma Myntti
Säljare 
011-36 44 70
emma.myntti@colorama.se

Eric Cademan
Säljare - Fasadexpert
011-36 44 70
eric.cademan@colorama.se

Filip Österman
Säljsupport
011-36 44 78
filip.osterman@colorama.se

Frida Ringdahl 
Föräldraledig
011-36 44 70
frida.ringdahl@colorama.se

Ida Lönnqvist
Föräldraledig
011-36 44 70
ida.lonnqvist@colorama.se

Isabelle Pettersson
Säljare
011-36 44 70
isabelle.pettersson@colorama.se

Jesper Hedlund
Teknisk säljare - Städ & Rengöring
0734-29 99 04
jesper.hedlund@colorama.se

Johan Hertzman
Teknisk säljare - Måleri
0734-29 99 00
johan.hertzman@colorama.se

Lina Ackeryd
Säljare - Inredningsexpert
011-36 44 63
lina.ackeryd@colorama.se

Linda Jansson
Säljare 
011-36 44 70 
linda.jansson@colorama.se

Line Storödegård
Säljare 
011-36 44 70
line.storodegard@colorama.se

Lotta Klinteskog Ericson
Säljare - Badrums- / Hantverksexpert
011-36 44 71
lotta.ericson@colorama.se

Marie Blomqvist
Säljare 
011-36 44 70
marie.blomqvist@colorama.se

Martin Hahne
Säljare 
011-36 44 70 
martin.hahne@colorama.se

Michael Lager
Säljare - Lager & Logistik
011-36 44 70
michael.lager@colorama.se

Rhonda Sigland
Säljare - Badrumsexpert
011-36 44 61
rhonda.sigland@colorama.se

Robert Lundqvist
Säljare - Hantverksexpert
011-36 44 96
robert.lundqvist@colorama.se

Ny medarbetare

011-36 44 70
@colorama.se

Ny medarbetare

011-36 44 70
@colorama.se

Sofia Wänéus
Ekonomi
011-36 44 70
sofia.waneus@colorama.se

Danijela Johansson
Affärsutvecklare & Marknadschef
011-36 44 79
danijela.johansson@colorama.se

Gunilla Larson
HR Chef
011-36 44 76
gunilla.larson@colorama.se

Peter Larson
Ägare
0733-99 01 00
peter.larson@colorama.se