Kontakt

Konsumentbutiken & Yrkesbutiken

011-36 44 70
Mejla oss

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på Colorama Norrköping.
Du är välkommen att ringa och mejla till oss. 

Gå med vår kundklubb!
Se våra öppettider

Våra medarbetare

Colorama Norrköping Susanne

Susanne Abrandt
Säljchef konsumentbutiken & Projektledare
0733-99 15 10
susanne.abrandt@colorama.se

Colorama Norrköping Jessica

Jessica Sandqvist
Säljchef yrkesbutiken & Projektledare
0733-99 15 00
jessica.sandqvist@colorama.se

Colorama Norrköping Anna

Anna Larson
Föräldraledig
011-36 44 70
anna.larson@colorama.se

Colorama Norrköping Benjamin

Benjamin Eriksson
Säljare
011-36 44 70
benjamin.eriksson@colorama.se

Colorama Norrköping Charlotte

Camilla Fogelstrand
Säljare 
011-36 44 70
camilla.fogelstrand@colorama.se

Colorama Norrköping Charlotte

Charlotte Amundson
Säljare - Inredningsexpert
0706-27 90 93
charlotte.amundson@colorama.se

Colorama Norrköping Ebba

Christian Eriksson
Säljare 
011-36 44 70
christian.eriksson@colorama.se

Colorama Norrköping Ebba

Ebba Liljedahl
Säljare 
011-36 44 70
ebba.liljedahl@colorama.se

Colorama Norrköping Ebba

Emma Myntti
Säljare 
011-36 44 70
emma.myntti@colorama.se

Colorama Norrköping Eric

Eric Cademan
Säljare - Fasadexpert
011-36 44 70
eric.cademan@colorama.se

Colorama Norrköping Frida

Frida Ringdahl 
Säljare - KAM
0706-29 99 37
frida.ringdahl@colorama.se

Colorama Norrköping Ida

Ida Lönnqvist
Säljare
011-36 44 70
ida.lonnqvist@colorama.se

Colorama Norrköping Isabelle

Isabelle Pettersson
Säljare
011-36 44 70
isabelle.pettersson@colorama.se

Colorama Norrköping Jesper

Jennie Florentz
Säljare - Inredningsexpert
0703-29 99 64
jennie.florentz@colorama.se

Colorama Norrköping Jesper

Jesper Hedlund
Teknisk säljare - Städ & Rengöring
0734-29 99 04
jesper.hedlund@colorama.se

Colorama Norrköping Johan

Johan Hertzman
Teknisk säljare - Måleri
0734-29 99 00
johan.hertzman@colorama.se

Colorama Norrköping Jesper

Lina Jerhammar Hedman
Säljare - Inredningsexpert/Badrumsexpert
011-36 44 70
lina.jerhammarhedman@colorama.se

Colorama Norrköping Lina

Lina Ackeryd
Säljare - Inredningsexpert
0703-29 99 67
lina.ackeryd@colorama.se

Colorama Norrköping Line

Line Storödegård
Säljare 
011-36 44 70
line.storodegard@colorama.se

Colorama Norrköping Marie

Marie Blomqvist
Säljare 
011-36 44 70
marie.blomqvist@colorama.se

Colorama Norrköping Michael

Michael Lager
Säljare - Lager & Logistik
011-36 44 70
michael.lager@colorama.se

Colorama Norrköping Robert

Robert Lundqvist
Säljare - Hantverksexpert
0734-29 99 01
robert.lundqvist@colorama.se

Colorama Norrköping Filip

Filip Österman
IT-/Affärssystemansvarig
011-36 44 78
filip.osterman@colorama.se

Colorama Norrköping Sofia

Sofia Wänéus
Ekonomiassistent
011-36 44 70
sofia.waneus@colorama.se

Colorama Norrköping Danijela

Ny medarbetare inom kort
Marknadschef
011-36 44 70
@colorama.se

Colorama Norrköping Gunilla

Gunilla Larson
HR Chef
0709-60 57 50
gunilla.larson@colorama.se

Colorama Norrköping Peter

Peter Larson
Ägare & VD
0733-99 01 00
peter.larson@colorama.se